LINKS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legermuseum Brussel legermuseum.be

klm-mra.be

Wapens van Iran (boek) Arms from Iran
Belgische Vereniging Van Wapenverzamelaars bvvw.be
Nederlandse Vereniging van Wapenverzamelaars VVNW (NL)
Wapenunie (wetgeving, reglementering) WAPENUNIE
Nationale Unie van wapenmakers en jacht en sportschutters UNACT.org
LuxArm ( Jacht-en sportwapens) Luxarm
André Nowak (vuurwapens 19e/20e eeuw) armesnowak.com
Magazin Royal (15e - 19e eeuw) magazinroyal.be
Hall Antique (verzamelwapens) soetinck.com
Littlegun (vnl. Belgische vuurwapens) littlegun.be
Token Sugita Europe ( Japanse wapens) tokensugita.com
Western Antique Arms and Books (boeken) arms-books.com
Wild West Treasures ( Amerikaanse vuurwapens) wildwesttreasures.org
Alan S. Cook Antique Arms & Armour antiquearms.co.uk
Peter Dyson & Son Ltd. (restoration of antique weapons) peterdyson.co.uk
Flintlock (herlaadmateriaal & zwartkruit wapens) flintlock.be
Hunting World (wapens en munitie) huntingworld.be
Wapens LANG B.V.B.A. (wapens en munitie) wapenslang.be
Gotscha Lagidse (restauratie van antieke wapens) gotscha.nl
Oriental Arms ( Oosterse wapens ) oriental-arms.com